نمایش”مکبث زار”درجشنواره مونیخ آلمان

هرمزگانی دات نت، نمایش «مکبث زار» در دومین جشنواره مونیخ آلمان اجرا شد، نمایش مکبث زار  به کارگردانی ابراهیم پشت‌کوهی که در دومین جشنواره آرت مونیخ حضور دارد با استقبال پرشور و بی‌سابقه تماشاگران آلمانی قرار گرفت.
نمایش «مکبث زار» با نام کامل «تنها سگ اولی می‌داند چرا پارس می‌کند مکبث» به نویسندگی و کارگردانی ابراهیم پشت‌کوهی طی روزهای گذشته در سالن «پپرتئاتر» شهر مونیخ اجرا شد که با استقبال بی‌سابقه و گسترده مخاطبان آلمانی واقع شد.
مدیر سالن «پپرتئاتر» پس از اجرای این نمایش گفت:«من ده سال است مدیر این سالن هستم و امروز با افتخار اعلام می‌کنم نمایش «مکبث زار» یکی از بهترین اجراهایی است که در این سالن روی صحنه رفته است».
این نمایش امسال در سی‌وپنجمین جشنواره تئاتر فجر نیز در شهرهای یزد، آمل و بندرعباس روی صحنه رفت که با تشویق و تحسین چشم‌گیر تماشاگران داخلی روبه‌رو شد.
در نمایش «مکبث زار»، محمد سایبانی، داوود اسلامی، بهروز عباسی، حسین اصیلی، بهنام پانیزه، الهام اسکندری، سارا شاهی و بهرنگ عباس‌پور بازی دارند. دیگر عوامل اجرا عبارتند از: سیما کهنمویی(دستیار کارگردان)، ام. جی. جایباش(منشی صحنه)، ابراهیم پشت‌کوهی(طراح صحنه)، فاطیما پشت‌کوهی(طراح لباس)، بهرنگ عباس‌پور، عماد زارعی(موسیقی)، بودا عباس‌نیا (طراح پوستر و عکاس)، احمدرضا حجارزاده (امور رسانه و روابط‌عمومی).
گفتنی است «مکبث زار» پیش از این هم در جشنواره‌های جهانی حضور موفق و درخشانی داشته است.

منبع : روابط‌ عمومی گروه تئاتر «تی‌تووک»

 

http://s1.picofile.com/file/8285217950/Hormozgani5.jpg

http://s2.picofile.com/file/8285217934/Hormozgani4.jpg

http://s1.picofile.com/file/8285217876/Hormozgani1.jpg

http://s3.picofile.com/file/8285217892/Hormozgani2.jpg

http://s2.picofile.com/file/8285217926/Hormozgani3.jpg


FOLLOW PAGE JOIN CHANNEL