صفحه اصلی / تازه های هرمزگانی / مصاحبه / مصاحبه – سعيد رضواني

مصاحبه – سعيد رضواني

http://s6.picofile.com/file/8208786176/Hormozgani_4565_Copy.jpg

http://s6.picofile.com/file/8208786192/Hormozgani_4575.jpg

هرمزگانی دات نت، سعيد رضواني بازيكن خوش اخلاق و محبوب آذرخش که امسال با شماره 20 در مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاههای کشور حضور دارد در گفت و گو با صفحه هواداران آذرخش از آغاز فوتسال خود و چگونگی حضور در تیم آذرخش و شرایط این تیم می گوید . گفت و گوی کامل را در زیر بخوانید :

س: با سلام . لطفا قبل از آغاز سوالات بنده ، خودتان را برای کاربران سایت معرفی کنید.
ج:سعيد رضواني متولد ١٠ فروردين ١٣٧١ در شهر بندرعباس هستم

س:از چه زمانی فوتسال خودتان را شروع كرديد؟
ج: از سال ١٣٨٦ وارد فوتسال شدم و به درخواست يكي از دوستانم به يكي از تيم هاي فوتسال بندرعباس كه در ليگ استان حضور داشت پيوستم. در یکی از بازي هاي ليگ استان بود كه آقاي روزپيكر در سالن حضور داشتند و پس از پايان بازي به من پيشنهاد حضور در آذرخش رو دادند و چون ميدانستم آذرخش بهترين تيم استان هست به درخواست ايشان جواب مثبت دادم و  با اين تيم در مسابقات ليگ برتر اميدهاي كشور شرکت کردم.

س: تا حالا چه افتخاراتي در فوتسال كسب كرده اید؟
ج:قهرماني ليگ دسته دوم فوتسال باشگاههای كشور با آذرخش و صعود به ليگ دسته اول و نايب قهرماني با اين تيم در لیگ دسته اول و صعود به ليگ برتر فوتسال ايران

س:شرايط تيم آذرخش رو چطور ارزيابي مي كنيد؟
ج:خدارو شكر بچه های تیم آذرخش همدل و جوان هستند و چندين سال در كنار هم بازي می کنند و با انگیزه ای که در بین این بچه ها وجود دارد، شرايطمان روز به روز بهتر می شود تا به امید خدا به هماهنگي كه مد نظر کادر فنی هست برسیم و نتايج خوبي را كسب كنيم.

س:با كداميك از مربيان استان كار كرديد؟
ج:با آقايان حميد عاشوري و عباس روزپيكر

http://s6.picofile.com/file/8208786218/Hormozgani_4585645.jpg

س: خانواده شما با فوتسال مشكلي نداشتند؟مشوق شما چه كساني بودند؟
ج:خانواده ام نه تنها با حضور من در فوتسال مشکلی نداشتند بلکه مشوق اصلي من نیز بودند، بع از آنها آقاي حميد عاشوري و دوستان خوبم از جمله سعيد رهرو و مربي بسيار خوبم آقاي عباس روزپيكر كه نقش زيادي در ادامه ی فوتسالم داشتند.

س:شيرين ترين و تلخ ترين خاطره سعيد رضواني ؟
ج:شيرين ترين خاطره من حضور در تيم منتخب استان و بازي با تيم ملي فوتسال ايران بود كه به تساوی 3 بر 3 دست یافتیم و تلخ ترين خاطره ی من هم شكست در پلي آف و عدم صعود به ليگ دسته اول بود كه باعث شد عزم خودمان را برای جبران جزم كنيم و سال بعد توانستيم به لیگ دسته اول صعود کنیم.

س:چرا تا به امروز كمتر از فوتسال هرمزگان شنيده شده است؟
ج:چون در گذشته به فوتسال استان اهميت زيادي داده نميشد و بيشتر توجهات به ساير رشته هاي ورزشي مخصوصا فوتبال بود.

س:با مسئولين چه صحبتي داريد؟
ج:از مسئولين ورزش استان تقاضا دارم بيشتر به رشته فوتسال اهميت بدهند و نگاه ويژه تري داشته باشند.تيم آذرخش با بازيكنان و مربي بومي به ليگ برتر كشور رسيده كه نشاندهنده توانمندي جوانان استان هست، پس فقط نظاره گر نباشند و جهت موفقيت بيشتر تيم بومي آذرخش و ديگر تيم هاي استان بيشتر تلاش كنند.

س:غير از فوتسال شغل ديگري هم داريد؟
ج:خير.در حال حاضر دانشجوی رشته صنایع می باشم.

س:چه صحبتي با هواداران آذرخش دارید؟
ج:از همه هواداران تشكر ميكنم كه با حضور پرشورشان در سالن باعث می شوند كه ما انرژي بگيريم و بتوانيم با انگيزه بيشتر و روحيه مضاعف تری بازي كنيم (به زبون خاش بندري دمتو گرم ايوالله توهستن)

س:حرف آخر
ج : از خانوادم تشكر ميكنم كه خيلي برام زحمت كشيدند و از آقاي عباس روزپيكر كه زحمات زيادي براي من ، تيم آذرخش و فوتسال استان كشيدند، تشكر ميكنم.

با آرزوي موفقيت هر چه بيشتر شما.

مصاحبه – اینستاگرام هواداران آذرخشهرمزگانی دات نت

پاسخی بگذارید